EEN TEAM VAN EXPERTS

Dit zijn onze experten. Daag ze uit, zij zullen hetzelfde doen met jou.

Mathieu Lanssens

Mathieu Lanssens

Sr. Digital Strategist & Managing Partner

+32 475 84 88 86

mathieu@invisiblepuppy.com

Meer info
Tom De Baere

Tom De Baere

Sr.Digital Strategist & Managing Partner

+32 477 52 20 00
tom@invisiblepuppy.com

Meer info
Antony Slabinck

Antony Slabinck

Sr. Digital Strategist & Managing Partner

+32 477 63 84 51

antony@invisiblepuppy.com

Meer info
Tess Vlaminck

Tess Vlaminck

Sr. Digital Marketer

+32 9 233 31 52

tess@invisiblepuppy.com

Meer info
Karl Van Goolen

Karl Van Goolen

Sr. Content Marketer

+32 9 233 31 52

karl@invisiblepuppy.com

Meer info
Jonas Verhaeghe

Jonas Verhaeghe

Sr. Marketing Technologist

+32 9 233 31 52

jonas@invisiblepuppy.com

Meer info
Xaveer Rumbaut

Xaveer Rumbaut

Marketing Technologist 

+32 9 233 31 52

xaveer@invisiblepuppy.com

Meer info
Laurens Gozin

Laurens Gozin

Digital Marketer 

+32 9 233 31 52

laurens@invisiblepuppy.com

Meer info
Sven Dhollander

Sven Dhollander

Sr. Digital Marketer

+32 9 233 31 52

sven@invisiblepuppy.com

Meer info
Dries De Kimpe

Dries De Kimpe

Sr. Digital Strategist

+32 9 233 31 52

dries@invisiblepuppy.com

Meer info
Bram Gobbers

Bram Gobbers

Digital Marketer

+32 9 233 31 52

bram@invisiblepuppy.com

Meer info
Florence Brusselmans

Florence Brusselmans

Digital Marketer

+32 9 233 31 52

florence@invisiblepuppy.com

Meer info
Ine Phlypo

Ine Phlypo

Creative Marketer

+32 9 233 31 52

ine@invisiblepuppy.com

Meer info
Lien Heirbaut

Lien Heirbaut

Digital Marketer

+32 9 233 31 52

lien@invisiblepuppy.com

Meer info
Céline De Vreese

Céline De Vreese

Digital Marketer

+32 9 233 31 52

celine@invisiblepuppy.com

Meer info
Nathan Slabinck

Nathan Slabinck

Graduate digital marketing

+32 9 233 31 52

nathan@invisiblepuppy.com

Meer info
Romana De Bruyne

Romana De Bruyne

Digital Marketing Intern

+32 9 233 31 52

romana@invisiblepuppy.com

Meer info
Ben jij de volgende Puppy?

Ben jij de volgende Puppy?

Bekijk onze vacatures

 

 

Meer info