Invisible Puppy Winter Academy is een schot in de roos
Onlangs werd de Invisible Puppy Winter Academy afgerond. Na de Summer Academy was het ook nu een waar succes. De opleidingen, bestaande uit Adverteren op Sociale Media en Google, Content Marketing & Bloggen en Google Analytics, hebben voornamelijk als doel om digitale marketing kennis en aanpak om te zetten in een concrete praktische benadering. Dit voor zowel bestaande klanten alsook nieuwe klanten.
Binnenkort meer informatie over onze komende opleidingen!
Ons Winter aanbod bestaat uit 4 opleidingen. Iedere opleidingsdag is een combinatie van 2 opleidingen die tot 1 field of expertise behoren. We starten met een beknopte theoretische basis, maar daarna volgen al snel praktijkgerichte uitwerkingen die onmiddellijk toepasbaar zijn op je eigen onderneming.
Google Analytics Basic & Workshop
Google Analytics Advanced & Workshop
Meer info >>
Content Marketing & Bloggen
Adverteren op Social Media & Google
Meer info >>
De opleidingen worden gegeven door mensen die stuk voor stuk een expert zijn in hun vakgebied. Ze delen hun ervaringen, problematieken en oplossingen die ze iedere dag zelf ervaren op de werkvloer. Kluwer, Stima, HoGent en Arteveldehogeschool zijn nog maar enkele organisaties die onze lesgevers mochten ontvangen.
Moderne marketing vraagt een hands-on aanpak met een strategisch consistente visie. Daarom is het voor marketing organisaties belangrijk zelf ownership te nemen van de volledige marketing mix. Invisible Puppy helpt organisaties bij het uitzetten van die koers en treedt op als coach bij de uitvoering.
+32 9 233 31 52
Sint-Denijslaan 201
BE 9000 GENT
+32 477 92 56 53
Mechelsesteenweg 271 1.1
BE 2018 ANTWERPEN
© Copyright 2018. Invisible Puppy NV | Privacy Policy