EEN TEAM VAN EXPERTS

Dit zijn onze experten. Daag ze uit, zij zullen hetzelfde doen met jou.

Tom-Vierkant.png

Tom De Baere

Sr.Digital Strategist & Managing Partner

+32 477 52 20 00
tom@invisiblepuppy.com

Meer info
Antony-Vierkant.png

Antony Slabinck

Sr. Digital Strategist & Managing Partner

+32 477 63 84 51

antony@invisiblepuppy.com

Meer info
Jonas-Vierkant.png

Jonas Verhaeghe

Sr. Marketing Technologist

+32 9 233 31 52

jonas@invisiblepuppy.com

Meer info
Sven-Vierkant.png

Sven Dhollander

Sr. Digital Marketer

+32 9 233 31 52

sven@invisiblepuppy.com

Meer info
Lien-Vierkant.png

Lien Heirbaut

Digital Marketer

+32 9 233 31 52

lien@invisiblepuppy.com

Meer info
Freddy-Vierkant.png

Freddy Verschoore

Client Services Manager

+32 471 66 35 41

freddy@invisiblepuppy.com

Meer info
Karl-Vierkant.png

Karl Van Goolen

Sr. Content Marketer

+32 9 233 31 52

karl@invisiblepuppy.com

Meer info
Xaveer-Vierkant.png

Xaveer Rumbaut

Marketing Technologist 

+32 9 233 31 52

xaveer@invisiblepuppy.com

Meer info
Laurens2-Vierkant.png

Laurens Gozin

Online Sjamaan

+32 9 233 31 52

laurens@invisiblepuppy.com

Meer info
Freek

Freek Stevens

Digital Marketer

+32 9 233 31 52

freek@invisiblepuppy.com

Meer info
Bram-Vierkant.png

Bram Gobbers

Digital Marketer

+32 9 233 31 52

bram@invisiblepuppy.com

Meer info
Ine-Vierkant.png

Ine Phlypo

Creative Marketer

+32 9 233 31 52

ine@invisiblepuppy.com

Meer info
Céline-Vierkant.png

Céline De Vreese

Digital Marketer

+32 9 233 31 52

celine@invisiblepuppy.com

Meer info
Romana--Vierkant.png

Romana De Bruyne

Digital Marketer

+32 9 233 31 52

romana@invisiblepuppy.com

Meer info
Ben jij de volgende Puppy?

Ben jij de volgende Puppy?

Bekijk onze vacatures

 

 

Meer info