EEN TEAM VAN EXPERTS

Dit zijn onze experten. Daag ze uit, zij zullen hetzelfde doen met jou.

Tom De Baere - Digital strategist bij Invisible Puppy

Tom De Baere

Sr. Digital Strategist & Managing Partner

+32 477 52 20 00
tom@invisiblepuppy.com

Meer info
Antony Slabinck - Digital strategist bij Invisible Puppy

Antony Slabinck

Sr. Digital Strategist & Managing Partner

+32 477 63 84 51

antony@invisiblepuppy.com

Meer info
Jonas Verhaeghe - Senior Marketing Technologist bij Invisible Puppy

Jonas Verhaeghe

Sr. Marketing Technologist

+32 9 233 31 52

jonas@invisiblepuppy.com

Meer info
Sven Dhollander - Senior Digital Marketer en Project Manager bij Invisible Puppy

Sven Dhollander

Sr. Digital Marketer

+32 9 233 31 52

sven@invisiblepuppy.com

Meer info
Yannic Kermarrec - Senior Digital Marketer bij Invisible Puppy

Yannic Kermarrec

Sr. Digital Marketer

+32 478 93 82 82

yannic@invisiblepuppy.com

Meer info
Lien Heirbaut - Digital marketer en Project Manager - Invisible Puppy.png

Lien Heirbaut

Digital Marketer

+32 9 233 31 52

lien@invisiblepuppy.com

Meer info
Freddy Verschoore - Client Services Manager bij Invisible Puppy

Freddy Verschoore

Client Services Manager

+32 471 66 35 41

freddy@invisiblepuppy.com

Meer info
Tony_Bettens.png

Tony Bettens

Project Manager

+32 9 233 31 52

tony@invisiblepuppy.com

Meer info
Dries De Kimpe.jpg

Dries De Kimpe

Sr. Digital Strategist

+32 9 233 31 52

dries@invisiblepuppy.com

Meer info
Laurens Gozin - Online Sjamaan bij Invisible Puppy

Laurens Gozin

Online Sjamaan

+32 9 233 31 52

laurens@invisiblepuppy.com

Meer info
Xaveer Rumbaut - Marketing Technologist bij Invisible Puppy

Xaveer Rumbaut

Marketing Technologist 

+32 9 233 31 52

xaveer@invisiblepuppy.com

Meer info
Bram Gobbers - Digital Marketer bij Invisible Puppy

Bram Gobbers

Digital Marketer

+32 9 233 31 52

bram@invisiblepuppy.com

Meer info
Ine Phlypo - Digital Marketer bij Invisible Puppy Gent

Ine Phlypo

Creative Marketer

+32 9 233 31 52

ine@invisiblepuppy.com

Meer info
Céline De Vreese - Digital Marketer en Project Manager bij Invisible Puppy Gent

Céline De Vreese

Digital Marketer

+32 9 233 31 52

celine@invisiblepuppy.com

Meer info
Freek Stevens - Digital Marketer bij Invisible Puppy

Freek Stevens

Sr. Digital Marketer

+32 9 233 31 52

freek@invisiblepuppy.com

Meer info
Romana De Bruyne - Digital Marketer bij Invisible Puppy Gent

Romana De Bruyne

Digital Marketer

+32 9 233 31 52

romana@invisiblepuppy.com

Meer info
Brandon Van Moorleghem - Digital Marketer bij Invisible Puppy Gent

Brandon Van Moorleghem

Digital Marketer

+32 9 233 31 52

brandon@invisiblepuppy.com

Meer info
Paola Mollering - Digital Native bij Invisible Puppy Gent

Paola Mollering

Digital Native

+32 9 233 31 52

paola@invisiblepuppy.com

Meer info
Natali-Lesczynski.png

Natali Leszczynski

Digital Native

+32 9 233 31 52

work@invisiblepuppy.com

Meer info
Karl Van Goolen - Senior Content Marketer bij Invisible Puppy

Karl Van Goolen

Sr. Content Marketer

+32 9 233 31 52

karl@invisiblepuppy.com

Meer info
Ben jij de volgende Puppy?

Ben jij de volgende Puppy?

Bekijk onze vacatures

 

 

Meer info